INTELLI GEL 75ML

0 Orders
#Phyris 046
In stock
3,042L

Description

INTELLI GEL

Xhel pastrues inteligjent. Pastron tërësisht dhe mbështet barrierën natyrale të lëkurës. Përveç kësaj, gjatë pastrimit lëkura hidratohet dhe freskohet.

Llojet e lëkurës: Normale, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: E cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Përdorni pëllëmbët e duarve për të aplikuar një sasi në madhësinë e një kokrre lajthie në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar lehtësisht. Pas aplikimit përdorni ujë të ngrohtë për shpëlarje.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “INTELLI GEL 75ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by