Intensity Mascara Volume

0 Orders
#
In stock
3,080L

Description

Intensity Mascara Volume

13.2ml

Bojë për vetulla me një cilësi të pasur dhe të butë, ajo garanton vëllim intensiv dhe definicion maksimal për qerpikët.
Dyllet e saj plastike, të modeluara vetë, krijojnë një mbështjellës rreth qerpikëve, duke i mbështjellur ato nga rrënja në majë. Formula është e pasuruar me Acid Hyaluronic, Vitaminë E, Krunde Orizi, Candelilla dhe dyllë Carnauba që i mbajnë qerpikët të butë dhe fleksibël.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by