Intensive Anti Dark Spot Serum

0 Orders
#
In stock
5,800L

Description

Intensive Anti Dark Spot Serum

30ml

Intensive Anti Dark Spot Serum nga Nuxe ndihmon në reduktimin e të gjitha llojeve të njollave të errëta si njollat e diellit, njollat e plakjes, si

dhe të gjitha shenjat e tjera në lëkurë.

Redukton hiperpigmentimin.

Uniformizon lëkurën.

Hidraton lëkurën.

*Pas përdorimit të këtij produkti lëkura është me më shumë shkëlqim dhe më rrezatuese dhe rezultati mund të shihet menjëherë pas dy

javësh përdorim.

*Testuar dermatologjikisht në 42 vullnetar për 84 ditë duke përdorur serumin dy herë në ditë.

89% të përbërësve janë me origjinë natyrore.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Formulimi

Open chat
Powered by