Intensive Moisturizing Cream

0 Orders
#
In stock
4,620L

Description

Intensive Moisturizing Cream

50ml

Krem fytyre me një cilësi të butë dhe kremoze. E pasuruar me Kompleksin Hydroplus, Acid Hyaluronic si me një peshë molekulare të lartë dhe të ulët dhe ekstrakt trengjyrësh Viola, kjo formulë hidraton thellësisht lëkurën dhe parandalon dehidratimin.

Përbërësit aktivë kundër plakjes ndihmojnë në ruajtjen e bukurisë së lëkurës, duke kundërshtuar shfaqjen e rrudhave, ndërsa pluhuri Diamant siguron shkëlqimin. Lëkura e fytyrës menjëherë duket më e lëmuar dhe rrezatuese. Trajtimi veçanërisht i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by