Johnson Baby Shampo – 750 ml

0 Orders
#Johnson Baby 005
In stock
490L 392L

Description

Johnson Baby Shampo

Shampoja me e mire e flokeve per femijet tuaj

Formula e re delikate e shampos Johnson Baby ruan te pandryshuar nivelin natyral te hidratimit.

Nuk le mbetje dhe eshte e bute per syte

E krijuar per bebe por e shkelqyer per te rriturit

Shampoja eshte ngjyre gold 750ml

Brand

Johnson’s® baby

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Johnson Baby Shampo – 750 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by