JOWAE BALANCING MATTIFYING FLUID 40ML

0 Orders
#Jowae 023
In stock
1,690L

Description

JOWAE BALANCING MATTIFYING FLUID 40ML

Fluid i pershtatshem per fytyra mikse me tendence te yndyrshme. Ribalancon yndyren ne lekure, matifikon dhe hidraton. Imperfeksionet ne lekure do te reduktohen dhe lekura do te jete me e shkelqyeshme. Me permbajtje:

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Lotus i shenjte – veti mbrojtese dhe purifikuese, antioksidante, zbutes dhe adstrigjent.

– Gjethe menteje te eger

– AHA (alfa hidroksi acide)

– Zink

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE BALANCING MATTIFYING FLUID 40ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by