JOWAE GEL VITAMINE HYDRATANT ENERGISANT *40ML

0 Orders
#Jowae 003
In stock
2,360L

Description

JOWAE GEL VITAMINE HYDRATANT ENERGISANT *40ML

Antioxidant Lumiphenol & Kumquat
Gel per fytyren, i pershtatshem per lekurat edhe me sensitive.

 95% e perberesve kane origjine natyrale
Hidraton 24 ore, i jep energji lekures dhe nje freski te menjehershme.

Aplikohet ne mengjes

Sekrete Jowaé: Ushtrohet nje presion i lehte mes vetullave, zone e quajtur “syri i 3” Stimulimi i kesaj pike, i cili eshte rezultat i aktivizimit, ndihmon te aktivizoje energjine qe rikthen ekuilibrin

Perberesit Aktive: – Antioxidant Lumiphenols
– Kumquat
– Caffeine

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE GEL VITAMINE HYDRATANT ENERGISANT *40ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by