JOWAE HAND AND NAILS MOISTURIZING CREAM 50ML

0 Orders
#Jowae 027
In stock
1,625L

Description

JOWAE HAND AND NAILS MOISTURIZING CREAM 50ML
Krem hidratues dhe mbrojtes per duart me lekure te thate dhe te demtuar. Ushqen, riparon dhe mbron. Lekura e duarve eshte me e bute dhe thonjte jane te mbrojtur. Perthithet shpejt, nuk le ndjesine e yndyres ne duar dhe mbron nga faktoret e jashtem.
Me permbajtje:
BAMBOO WATER
LUMIPHENOLS ANTIOXYDANTS
COCONUT OIL

MENYRA E PERDORIMIT:

Mund te aplikohet disa here gjate dites sipas nevojes.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE HAND AND NAILS MOISTURIZING CREAM 50ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by