Hand & Nail Nourishing Cream

0 Orders
#Jowae 014
In stock
1,770L

Description

Jowae Hand & Nail Nourishing Cream

50 ml

Krem ushqyesh për duart dhe thonjtë

Jowaé Hand and Nail Nourishing Cream 50ml është një krem i formuluar posaçërisht për kujdesin e duarve të thata dhe të dëmtuara, bazuar në antioksidantin Lumiphenol dhe vajin Camellia.

Ky krem përmban antioksidantë Lumipenolë, nga Sempervivum Tectorum, një bimë e aftë të rezistojë në kushtet më ekstreme. Niveli i tyre i lartë i antioksidantëve ndihmon lëkurën të rifitojë ekuilibrin dhe të mbrojë veten nga agresionet e përditshme: ndotja, ndryshimet klimatike, stresi, lodhja …Vaji i kamelisë është i pasur me acide yndyrore dhe me Omega 9.Lëkura e duarve ushqehet dhe riparohet, lëkura është më elastike, e butë dhe më e shkëlqyeshme. Thonjtë janë të mbrojtur.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Përdorimi :

Mund te aplikohet disa here gjate dites sipas nevojes.

Përbërësit:

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii (Shea) Nut Extract, Isopropyl Palmitat, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Coconut Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Cetyl Palmitate, Talc, C10-18 Triglycerides, Cera Alba/Beeswax/ Cire d’Abeille, Propylene Glycol, Urea, Helianthus Annuus Hybrid Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citric Acid, Saccharide Isomerate, Parfum/Fragrance, Hydroxyacetophenone, Cetearyl Glucoside, Sodium Hydroxide, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Tetrasodium EDTA, O-Cy-Men-5-OL, Sempervivum Tectorum Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium Citrate.

Additional information

Sasia

50 ml

Veprimi

Formulimi

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hand & Nail Nourishing Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by