JOWAE HYDRATING WATER MIST 200ML

0 Orders
#Jowae 024
In stock
1,160L

Description

JOWAE HYDRATING WATER MIST 200ML

Spray hidratues per te gjitha tipet e lekures. I jep fytyres hidratim, freski dhe komfort. Me permbajtje:

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Uje nga lulet Sakura – hidratuese, rifreskuese dhe me minerale esenciale.

– Glicerine vegjetale

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke, si dhe ne çdo moment tjeter gjate dites, sipas nevojes.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE HYDRATING WATER MIST 200ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by