JOWAE MICELLAR CLEANSING WATER *400ML

0 Orders
#Jowae 020
In stock
1,680L

Description

JOWAE MICELLAR CLEANSING WATER *400ML

Uje patrues per fytyren dhe syte. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures. Pastron dhe largon makiazhin duke i dhene lekures freski dhe shkelqim. Me permbajtje:

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Imperial Peony – me veprim zbutes dhe qetesues

– Glicerine vegjetale

– Kopmlekse emoliente

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke nepermjet nje diskete pambuku.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE MICELLAR CLEANSING WATER *400ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by