JOWAE MOISTURIZING LIGHT CREAM 40ML

0 Orders
#Jowae 004
In stock
1,640L

Description

JOWAE MOISTURIZING LIGHT CREAM 40ML

Krem hidratues per lekura normale mikse. I jep lekures hidratimin e nevojshem, efekt mbushes dhe butesi.

Me permbajtje te Lumifenoleve dhe ujit te luleve te Sakures i rikthejne lekures balancen.

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Uje nga lulet Sakura – hidratuese, rifreskuese dhe me minerale esenciale.

– Glicerine vegjetale

-Vitamine E

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne fytyre te paster.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE MOISTURIZING LIGHT CREAM 40ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by