JOWAE NOURISHING DRY OIL 100ML

0 Orders
#Jowae 013
In stock
2,070L

Description

JOWAE NOURISHING DRY OIL 100ML

Vaj i thate i pershtatshem per t’u perdorur ne trup dhe ne floke. Ushqen dhe jep komfort ne te njejten kohe. Me permbajtje:

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Vaj kamelia – me veti ushqyese (omega 3), riparuese, hidratuese dhe rigjeneruese

– Vaj Makadamia

– Vaj Luledielli

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne trup. Aplikohet sipas nevojes ne floke.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE NOURISHING DRY OIL 100ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by