JOWAE NOURISHING LIP BALM 4G

0 Orders
#Jowae 012
In stock
510L

Description

JOWAE NOURISHING LIP BALM 4G

Balsam ushqyes per buze te thara dhe te demtuara. Ushqen dhe mbron buzet duke i hidratuar dhe zbutur. Me permbajtje:

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Vaj kamelia – me veti ushqyese (omega 3), riparuese, hidratuese dhe rigjeneruese

– Gjalp Shea

– Dyll Kandelila

– Vaj bajame

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet disa here gjate dites, sipas nevojes.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE NOURISHING LIP BALM 4G”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by