JOWAE NOURISHING VERY RICH CREAM 40ML

0 Orders
#Jowae 011
In stock
1,950L

Description

JOWAE NOURISHING VERY RICH CREAM 40ML

Krem ushqyes per lekura te thata dhe shume te thata. Ushqen, hidraton dhe zbut lekuren duke i kthyer asaj komfortin dhe shkelqimin. Me permbajtje:

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Vaj kamelia – me veti ushqyese (omega 3), riparuese, hidratuese dhe rigjeneruese

– Vaj Makadamia

– Vaj Ulliri

– Gjalp Shea

– Glicerine vegjetale

– Vitamine E

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE NOURISHING VERY RICH CREAM 40ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by