JOWAE OIL GEL CLEANSER *100 ML

0 Orders
#Jowae 002
In stock
1,680L

Description

JOWAE OIL GEL CLEANSER *100 ML

Pastrues fytyre Jowae ne forme vaji-xhel
Antioxidant Lumiphenol & Imperial Peony
Per te gjithe tipet e lekures, edhe ato me te ndjeshme. Pastrues fytyre dhe i zones se syve me 99% perberes natyral.

Pastron butesisht te gjithe llojet e make up( edhe atyre kundra ujit) dhe papastertite ambjentale

Lekura eshte e bute dhe e relaksuar dhe shtresa hidrolipidike e ruajtur

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke mbi fytyre te thate duke u masazhuar. Emulsionohet me pak uje dhe me pas shpelahet.

Perberesit:

– Antioxidant Lumiphenols

– Imperial peony

– Jojoba oil

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE OIL GEL CLEANSER *100 ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by