JOWAE PROTECTIVE MOISTURIZING BALM 125ML

0 Orders
#Jowae 016
In stock
1,810L

Description

JOWAE PROTECTIVE MOISTURIZING BALM 125ML

Balm hidratues per te gjitha tipet e lekures. Hidraton, jep komfort dhe ndihmon lekuren te mbroje vetveten çdo dite. Lekura mbetet e bute ne prekje. I pershtatshem per t’u perdorur nga gjithe familja. Me permbajtje:

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Uje Bamboo – me aminoacide, acide yndyrore, minerale dhe vitamina; hidratim dhe rivitalizim.

– Allantoine

– Gjalp Shea

– Glicerine vegjetale

MENYRA E PERDORIMIT:

Te rriturit: 2 here ne dite, ne mengjes dhe ne darke.

Femije mbi 3 vjeç: 1 here gjate dites.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE PROTECTIVE MOISTURIZING BALM 125ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by