JOWAE REVITALIZING MOISTURIZING LOTION 400ML

0 Orders
#Jowae 017
In stock
2,015L

Description

JOWAE REVITALIZING MOISTURIZING LOTION 400ML

Qumesht trupi per lekura normale me tendence te thate. Hidraton dhe tonifikon lekuren. Me permbajtje:

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Uje Bamboo – me aminoacide, acide yndyrore, minerale dhe vitamina; hidratim dhe rivitalizim.

– Gjalp Shea

– Soje

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE REVITALIZING MOISTURIZING LOTION 400ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by