JOWAE SOOTHING CLEANSING MILK *200ML

0 Orders
#Jowae 021
In stock
1,550L

Description

JOWAE SOOTHING CLEANSING MILK *200ML

Qumesht pastrues per lekura te thata. I pershtatshem per pastrimin e makiazhit ne fytyre dhe sy. I jep lekures freski dhe shkelqim. Me permbajtje:

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Imperial Peony – me veprim zbutes dhe qetesues

– Jojoba

– Glicerine vegjetale

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke me ndihmen e nje diskete pambuku.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE SOOTHING CLEANSING MILK *200ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by