JOWAE SOOTHING REPAIRING BALM 40ML

0 Orders
#Jowae 018
In stock
1,030L

Description

JOWAE SOOTHING REPAIRING BALM 40ML

Qeteson lekurat shume te thata dhe te acaruara. Lekura do te ndjehet me e bute ne prekje. Me permbajtje:

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Centella Aziatike – me veti rigjeneruese dhe lehtesuese e dhimbjeve.

– Acid Hialuronik

– Glicerine vegjetale

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet 1 ose 2 here gjate dites ne zonat e dentuara.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE SOOTHING REPAIRING BALM 40ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by