JOWAE TINTED SABLE MOISTURIZING CREAM 30ML

0 Orders
#Jowae 005
In stock
1,940L

Description

JOWAE TINTED SABLE MOISTURIZING CREAM 30ML

BB krem i pershtatshem per te gjitha tipet e lekurave. Hidraton dhe uniformizon ngjyren natyrale te fytyres duke i dhene asaj dhe shkelqim. Me permbajtje:

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Uje nga lulet Sakura – hidratuese, rifreskuese dhe me minerale esenciale.

– Alga te kuqe

– Glicerine vegjetale

– Pigmente natyrale minerale.

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet çdo mengjes.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE TINTED SABLE MOISTURIZING CREAM 30ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by