JOWAE WRINKLE SMOOTHING EYE SERUM 15ML

0 Orders
#Jowae 010
In stock
2,730L

Description

JOWAE WRINKLE SMOOTHING EYE SERUM 15ML

Serum i perqendruar me veti anti-rrudhe per konturin e syve. Rrudhat zbehen dhe lekura rreth syve zbutet. Me permbajtje:

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Ginseng i kuq – Ginsenozidet nxisin prodhimin e kolagjenit dhe mbrojne nga rrezet UV.

– Acid Hialuronik

– Alga kafe

– Kameline

– Glicerine vegjetale

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE WRINKLE SMOOTHING EYE SERUM 15ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by