JOWAE WRINKLE SMOOTHING LIGHT CREAM 40ML

0 Orders
#Jowae 008
In stock
3,250L

Description

JOWAE WRINKLE SMOOTHING LIGHT CREAM 40ML

Krem anti-rrudhe per lekura normale-mikse dhe ato sensitive. Fytyra vizualisht do te duket me e re, e bute dhe e shkelqyeshme. Me permbajtje:

– Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

– Ginseng i kuq – Ginsenozidet nxisin prodhimin e kolagjenit dhe mbrojne nga rrezet UV.

– Peptide zbutese

– Acid Hialuronik

– Glicerine vegjetale

MENYRA E PERDORIMIT:

Aplikohet çdo mengjes.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JOWAE WRINKLE SMOOTHING LIGHT CREAM 40ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by