Junior Throat Spray

0 Orders
#Lenigola 001
In stock
750L

Description

Junior Throat Spray

20 ml

Spray per fytin me ekstrakt jo-alkoolik te propolisit.

Ekstrakti i Standardizuar i Propolisit, i marrë me teknologjinë e patentuar M.E.D. (Mufti DynamicExtaction) e cila garanton përmbajtje të lartë të polifenoleve dhe flavonoide karakteristikë të propolisit.

  1. Me ekstrakt joalkoolik të lëngshëm Propolisi, është ideal për fëmijët.
  2. Pa sheqer, me ëmbëlsues natyralë.
  3. Aromë luleshtrydhe.
  4. Suplement ushqimor

Përdorimi:

Vendosni 3 spërkatje 3 herë në ditë, direkt në gojë (= 1 ml produkt dhe 1,5 mg flavonoide të shprehura si galanginë në ditë).          Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues për dietë të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mbani larg fëmijëve të moshës nën 3 vjeç. Mos e përdorni në shtatzani. Raste të rralla, Propolisi mund të shkaktojë reaksione alergjike.

Kushtet e ruajtjes:

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë në temperatura nën 30 ° C.

Përbërësit:

Glicerinë; ujë, lëng molle i koncentruar, ekstrakt propolishidroglicerik i marrë nga M.E.D. (Nxjerrja MultiDynamic) teknologji * (dylli Propolisi) tit. 1.5 mg / mI 30% total polifenol i shprehur si gaIaninH PLC-ESI-MS, aromë, ëmbëlsues: steviolglikozide (steviarebaudiana bertoni).

 

Brand

Lenigola

Lenigola është një markë kryesore në treg për mbi 15 vjet me një gamë produktesh të bazuara në përbërës natyralë. Produktet Lenigola bazohen në Propolis të tretur dhe të pastruar, të marra duke përdorur metoda inovative të nxjerrjes me një përqendrim të lartë të flavonoideve.

Additional information

Sasia

20 ml

Forma

Spray

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Junior Throat Spray”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by