Just Perfect Concealer & Care

0 Orders
#Ch Bretton 039
In stock
2,990L

Description

Just Perfect Concealer & Care

Radiance and coverage

Under-Eye Brightener – 2 ml

Korrektor që fsheh rrathët e errët poshtë syve, fshin menjëherë shenjat e lodhjes dhe ndriçon pamjen tuaj. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës, Just Perfect Concealer & Care një formulë multi-botanike, hidraton, ul skuqjen dhe forcon lëkurën tuaj, që e rehatshme dhe e hidratuar shkëlqen me shkëlqim të ri me ose pa fondatinë.

• Mbulon rrathët e zinj dhe njollat rreth syve.
• Rrit Shkëlqimin e lëkurës.
• Ndihmon ne reduktimin e imperfeksioneve.
• Ul fryrjen rreth syve.

Një formulë e fuqishme dhe unike

Vitamina E: antioksidues natyral i fuqishëm, mbron nga agresionet e jashtme dhe ndihmon për të luftuar kundër plakjes së lëkurës.
Aloe Vera: kontribuon në rinovimin e qelizave dhe lejon të përmirësohet elasticiteti e epidermës dhe të luftojë kundër plakjes së saj.
Vaji i Rozmarinës: kontribuon në hidratimin, përsosmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.
Ekstrakti i Muskës së trëndafilit: ndihmon për të shfryrë sytë. Ngadalëson shenjat e plakjes.

Përbërësit:

Ethylhexyl Palmitate • Polyethylene • Talc • Polymethyl Methacrylate • Zinc Stearate • Aloe Barbadensis Leaf Extract • Paraffinum Liquidum • Rosa Moschata (Musk Rose) Seed Oil • Tocopheryl Acetate • Bisabolol • Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil • Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Oil • Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil. May contains (+/-) : CI 77891 (Titanium Dioxide) • CI 77491 (Iron Oxides) • CI 77492 (IronOxides) • CI 77499 (Iron Oxides) • CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

Për të gjitha tipet e lëkurës.
Për të gjitha moshat.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Just Perfect Concealer & Care”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by