Kit Eyebrow Mascara + Lightening Pencil

0 Orders
#Korff 0098
In stock
2,520L

Description

Korff Kit Eyebrow Mascara + Lightening Pencil 

Kit i cili përmban Lapas për definimin e vetullave dhe Bojë për vetullat në formë rimeli.

Eyebrow Mascara

4 ml

Bojë për vetulla me ngjyra që përcakton dhe rregullon vetullat në një mënyrë jashtëzakonisht të natyrshme. Tripeptidi special i futur në formulë i bën veteullat më të trasha dhe më të forta duke rritur sipërfaqen e tyre me + 38.3%. Me vajin e Arganit vetullat janë me shkëlqim dhe të lëmuara. Furça inovative shpërndan ngjyrën në një mënyrë homogjene dhe uniforme, për një rezultat jashtëzakonisht të natyrshëm dhe preciz.

Tekstura:

E butë dhe kremoze.

Rezultati:

Vetullat janë të përcaktuara, më të trasha dhe më të forta.

*Pa aromë.
*Testuar dermatologjikisht.

Ingredientët:

Aqua (Water), Glyceryl Stearate, Glycerin, PVP, PEG-100 Stearate, Polyacrylamide, Argania Spinosa Kernel Oil, Phenoxyethanol, C13-14 Isoparaffin, Mica, Sodium Dehydroacetate, Laureth-7, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Nylon-6, Panthenol, Silica, Biotinoyl Tripeptide-1, (+/-) CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides).

Lightening Pencil

Lapsi ndriçues me një strukturë të butë dhe ngjyrë delikate rozë të përshtatshme për të gjitha ngjyrat e lëkurës. Vendoset nën vetullat, i definon ato dhe i jep dritë syrit.

*Pa aromë.
*Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
*Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe palladium.

Ingredientët:

Diisostearyl Malate, Triethylhexanoin , C20-40 Acid, C20-40 Alcohols, Polyethylene, Synthetic Wax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Ethylene/Propylene Copolymer, Ethylcellulose, Boron Nitride, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, VP/Eicosene Copolymer, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, CI 77499 (Iron Oxides) , CI 77491(Iron Oxides), Mica, CI 75470 (Carmine), CI 77492 (Iron Oxides).

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

Sasia

4 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kit Eyebrow Mascara + Lightening Pencil”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by