Klorane Bebe soft foaming gel body & hair 200 ml & 500 ml – 500ml

0 Orders
#Klorane 006
In stock
1,480L

Description

Përshkrimi

Gel shkumues i përshtatshëm për banjën e përditshme të foshnjave dhe fëmijëve. Pastron dhe hidraton në mënyrë delikate lëkurën, pa e tharë atë.

Formulë e re, me ekstrakt kalendule, të përftuar nga bimë të rritura në ferma organike.

E pasur me lëndë zbutëse, pastron dhe ushqen lëkurën, duke zbutur e shmpleksur flokët delikatë të foshnjave.

Nuk irriton sytë. Testuar nën kontroll dermatologjik pediatrik. Pa parabene. Pa sapun.

Përdorimi

Aplikohet një sasi e vogël xheli në lëkurën e trupit dhe kokës së foshnjës. Shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

WATER (AQUA). GLYCERIN. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. COCO-GLUCOSIDES. ZINC COCETH SULFATE. SODIUM COCOAMPHOACETATE. POLYSORBATE 20. FRAGRANCE (PERFUME). ASCORBYL PALMITATE. CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. CITRIC ACID. DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE. GLYCERYL OLEATE. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. ISOLEUCINE. LAURETH-3. LECITHIN. MALEIC ACID. POLYSORBATE 80. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM BENZOATE. SODIUM CHLORIDE. SODIUM HYDROXIDE. Tocopherol. TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE.

Brand

Klorane

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Bebe soft foaming gel body & hair 200 ml & 500 ml – 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by