Klorane Mask with Mango Butter

0 Orders
#Klorane 026
In stock
2,300L

Description

Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për flokë të thatë e të dëmtuar. I ushqen dhe forcon flokët, i bën më të butë dhe i mbron nga faktorët e jashtëm dëmtues.

Perdorimi

Aplikohet në majat e flokëve dhe lihet për 5 minuta. Për një trajtim më të thellë lihet dhe 20 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm. Rekomandohet të aplikohet një herë në javë, por në rast se floku është shumë i thatë edhe 2 herë.

Perberesit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Chamomilla Recutita , Citric Acid, Glyceryl Cocoate, Lauryl Betaine, Cocamide Mipa, Disodium, Hydroxypropyl Guar Chloride, Parfum, Sodium Lauryol Amino Acids, Cyanus, Assainsant , Sodium Hydroxide, Manifera Indica, Glycol Palmitate.

Brand

Klorane

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Mask with Mango Butter”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by