Klorane No Rinse Day Cream with Mango Butter

0 Orders
#Klorane 028
In stock
1,700L

Description

Pershkrimi

Formulim me gjalpë mangoje, i pasur me  acide yndyrore që ushqen flokun e dëmtuar dhe ndihmon në ripërtëritjen e tij. Mbron flokun nga faktorët dëmtues mjedisorë. Nuk ka nevojë të shpëlahet.

Perdorimi

Kremi aplikohet në majat e flokëve dhe përhapet në të gjithë gjatësinë e flokut. Nuk shpëlahet. Mund të përdoret sa herë të jetë e nevojshme.

Perberesit

Water/aqua, cyclopentasiloxane, propylène-glycol, ricinus communis(castor) oil, (ricinus communis seed oil), polyacrylamide, diméthiconol, mangifera indica (mango) seed butter (mangifera indica seed butter), PEG-40 hydrogenated castor oil, butylparaben, C13-C14 isoparafin, ethylparaben, fragrance (parfum), guar hydroxypropyltrimonium chloride, laureth-7, méthylparaben, phenoxyethanol, propylparaben, yellow 5 (CI 19140), yellow 6 (CI15985).

Brand

Klorane

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane No Rinse Day Cream with Mango Butter”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by