Klorane Olive Tree Shampoo

0 Orders
#Klorane 031
In stock
2,100L

Description

Pershkrimi

Në sajë të ekstrakteve të vajit të ullirit, kjo shampo forcon flokun e dëmtuar dhe të dobët, rrit fleksibilitetin dhe elasticitetin e tij. Pas një kohe shumë të shkurtër flokët do duken më të shëndetshëm e plot shkëlqim.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Përbërësit: Water (aqua), sodium laureth sulfate, ped-7 glyceryl cocoate, olive oil glycereth-8 esters, sodium lauryol methyl isethionate, lauryl betaine, glycol distearate, decyl glucoside, balanites aegyptiaca seed extract, benzoic acid, caramel, citric acid, cocamide mea, disodium edta, fragrance (parfum), hydrolyzed wheat protein, laureth-10, limonene, maltodextrin, polyquaternium-10, soidum benzoate, sodium chloride, tocopherol, yellow 6 (CI 15 985)

Brand

Klorane

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Klorane Olive Tree Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by