Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

0 Orders
#Korff 002
In stock
10,710L

Description

Përshkrimi

Krem me një teksturë të lehtë dhe të butë, i krijuar posaçërisht për ti dhënë shkëlqim dhe uniformitet lëkurës në zonën rreth syve.
Kombinimi i Stem Cell Complex me ekstraktet e lules së zambakut dhe ekstraktet e lules së pasionit, është efikas për zbehjen e rrudhave.
Pluhuri i diamantit, pluhuri i safirit dhe pluhuri i ametistit i ofrojnë shkëlqim lëkurës dhe e bëjnë të duket uniforme.
Mbron lëkurën nga faktorët dëmtues mjedisore.
Me vetëm disa aplikime lëkura duket më e re, më e freskët dhe me më shumë shkëlqim.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Pa parabene.
I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në zonën rreth syve të pastruar paraprakisht dhe përhapet me lëvizje rrethore deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Brand

Korff

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by