Korff Cleansing Revitalizing Black Peeling

0 Orders
#Korff 008
In stock
2,975L

Description

Përshkrimi

Krem pastrues, eksfoliues dhe rigjenerues për çdo lloj lëkure.
Përmban karbon vegjetal, që ka aftësinë të thithë yndyrën e tepërt dhe së bashku me kristalet Corundum eleminojnë papastërtitë dhe qelizat e vdekura nga lëkura.
Nxitet turnover-i qelizor dhe rikthehet shkëlqimi i lëkurës.
Gjalpi karite ushqen lëkurën, ndërsa ekstraktet e kamomilit i japin asaj një ndjesi komforti.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të njomë, masazhohet për pak minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Rekomandohet të përdoret 1 ose 2 herë në javë.

Përbërësit

Ethylhexyl Palmitate, Alumina, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Heptanoate, Glyceryl Behenate, Stearyl Caprylate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Coconut Oil, Charcoal Powder, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, PEG-2 Stearate, Jojoba Esters, Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Bisabolol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-25, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Tocopheryl Acetate, Sodium Stearate, Polyglycerin-3, Eugenol, Parfum (Fragrance).

Brand

Korff

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Cleansing Revitalizing Black Peeling”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by