Korff Cure Make Up Creamy Lipgloss – 06

0 Orders
#Korff 020
In stock
2,240L

Description

Përshkrimi

Buzëkuq kremoz, që iu ofron buzëve shkëlqim dhe ndjesi komforti.
Formon një shtresë të hollë në buzë dhe nuk ngjit.
Ngjyrë që reziston në kohë.
Pa parafinë dhe pa vajra minerale.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për nikel, mërkur, krom, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Polybutene, Octyldodecanol, Silica, Phenylpropyldimethylsiloxysilicate, Triacontanyl PVP, Ethyl Vanillin, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Palmitate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Calcium Sodium Borosilicate, Butylene Glycol, Citric Acid, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Tin Oxide, Aroma (Flavor), (+/-) CI 15850 (Red 6), CI 15850 (Red 7 Lake), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 15985 (Yellow 6 Lake), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

Brand

Korff

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Cure Make Up Creamy Lipgloss – 06”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by