Cure Make Up Foundation Drops Nude Effect

0 Orders
#Korff 027
In stock
5,320L

Description

Korf Cure Make Up Foundation Drops Nude Effect

30 ml

Fondatine me pika me efekt të lehtë mbulues dhe efekt nude vjen me 6 nuanca nga Korff:

01-Creme

02-Amande

03-Noix

04-Noisette

05-Cafe

06-Cacao

Formulim me bazë vajore, me një teksturë të lehtë dhe të padepërtueshme.
Ka për qëllim:
-te ofrojë një mbulim të lehtë dhe të modifikueshëm;
-të rrisë tonicitetin dhe elasticitetin e lëkurës, në sajë të pranisë së disa ekstrakteve bimore ku përmendim dhe ekstraktet e frutave të bimës schizandra chinensis;
-të unifomizojë ngjyrën e lëkurës dhe të bëjë parregullsitë e lëkurës më pak të dukshme.
Përmban acid hialuronik dhe vitamine E me veti ushqyese dhe antioksiduese.
Mjaftojnë vetëm disa pika të produktit për t’i dhënë uniformitet dhe shkëlqim lëkurës suaj.
Pa parfum.
Jo komedogjenik.
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
I testuar për nikel, mërkur, kobalt, paladium dhe krom.

Përdorimi:

Aplikohen disa pika në fytyrë dhe përhapen në mënyrë uniforme.
Mund të përdoret në çdo moment të ditës.

Ingredientët:

Cyclohexasiloxane,  Dimethicone,  Isododecane,  Ethylhexyl Methoxycinnamate,  Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer,  Cyclopentasiloxane,  Ethylene Brassylate,  Disteardimonium Hectorite,  Phenyl Trimethicone,  PEG-10 Dimethicone,  Methicone, Propylene Carbonate,  Ethylhexyl Palmitate,  Talc,  Retinyl Palmitate,  Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol,  Caprylyl Glycol,  Tocopherol,  Sodium Hyaluronate, +/-  CI 77891 (Titanium Dioxide),  CI 77492 (Iron Oxides),  CI 77491 (Iron Oxides),  CI 77499 (Iron Oxides).

Brand

Korff

Additional information

Sasia

30 ml

Veprimi

Formulimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cure Make Up Foundation Drops Nude Effect”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by