Korff Cure Make Up Illuminating Bronzing Powder 02

0 Orders
#Korff 029
In stock
2,920L

Description

Përshkrimi

Pudër kompakte ushqyese, e pasur me acid hialuronik, luteinë, vitaminë E dhe vitaminë C.
Ka një efekt nxirës natyral.
I jep shkëlqim dhe gjallëri lëkurës.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe mërkur.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Brand

Korff

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Cure Make Up Illuminating Bronzing Powder 02”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by