Prodigious All In One Mascara

0 Orders
#Korff 034
In stock
3,080L

Description

Korff Prodigious All In One Mascara

14 ml

Rimel për rritje dhe volum të qërpikëve

Rimel me furçë të harkuar dhe teksturë kremoze, gjë që e bën aplikimin të lehtë dhe të rehatshëm. Formula, e pasuruar me acid hialuronik dhe dhe vitaminë E, është e përshtatshme për sy të ndjeshëm dhe për personat që përdorin lente kontakti.
Definon dhe u jep volum qerpikwve, duke siguruar një veprim që zgjat në koh♪7. Forma e veçantë e aplikuesit mundëson mbulim 360º tw qerpik♪7ve dhe lehtëson lakimin e tyre.Rimel me një teksturë kremoze dhe elastike që rrit dukshëm volumin e qerpikëve tuaj.
Kombinimi i dyllrave me dëndësi të ndryshme, me agjentë që formojnë një shtresë në sipërfaqe të qerpikëve sigurojnë butësi dhe efekt që zgjat në kohë.
Përmban acid hialuronik dhe vitaminë E të cilat kanë veti të rrisin elasticitetin e qerpikëve dhe ti mbajnë ata të butë.
*I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
*I testuar në persona me sy të ndjeshëm dhe në ata që mbajnë lente kontakti.
*I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi:

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit:

Aqua (Water), Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, VP/Hexadecene Copolymer, Acrylates Copolymer, Cetearyl Alcohol, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ceteth-10 Phosphate, Dicetyl Phosphate, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, CI 77499 (Iron Oxides).

 

Brand

Korff

Additional information

Sasia

14 ml

Formulimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Prodigious All In One Mascara”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by