Korff Cure Make Up Matt Lipstick – 05

0 Orders
#Korff 036
In stock
2,392L

Description

Përshkrimi

Formulim kremoz, që shkrin në buzë, duke lënë një ngjyrë intense që zgjat në kohë.
Buzëkuq mat i përshtatshëm për buzë të rafinuara dhe shumë femërore.
I lehtë në aplikim.
Pa parafinë.
Pa vajra minerale.
Pa parfum.
I testuar dermatologjikisht.
I testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Caprylic/Capric Triglyceride, Talc, Octyldodecanol, Polyethylene, Isononyl Isononanoate, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polymethylsilsesquioxane, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Helianthus Annuus Seed Cera [Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax], Synthetic Beeswax, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Silica Dimethyl Silylate, Disteardimonium Hectorite, Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Sodium Hyaluronate, (+/-) CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 15850 (Red 7 Lake), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 15850 (Red 6), CI 45410 (Red 28 Lake), CI 77499 (Iron Oxides).

Brand

Korff

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Cure Make Up Matt Lipstick – 05”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by