Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Redness

0 Orders
#Korff 044
In stock
3,584L

Description

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të butë prej kadifeje që ka për qëllim të:
-zbusë dhe unifikojë lëkurën;
-ndihmojë në përhapjen e njëtrajtshme të fondotitës;
-bëjë më pak të dukshme parregullsitë e lëkurës;
-korrigjojë skuqjet dhe depigmentimin e lëkurës.
Përmban acid hialuronik, retinol dhe vitaminë E me veti ushqyese dhe antioksiduese.
Pa parfum.
Testuar dermatologjikisht.
Jo komedogjenik.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe qafë përpara vendosjes së make-up-it.

Përbërësit

Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Talc, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Hydrogen Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Methicone, Caprylyl Glycol , Phenoxyethanol , Hexylene Glycol , Triethoxycaprylylsilane, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77007 (Ultramarines), CI 77491 (Iron Oxides).

Brand

Korff

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Redness”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by