Korff Cure Make Up Stick Foundation 07 – 07

0 Orders
#Korff 046
In stock
3,696L

Description

Përshkrimi

I përshtashëm për çdo lloj lëkure dhe i disponueshëm në 8 nuanca të ndryshme, ky formulim është zgjidhja e duhur, për të uniformizuar ngjyrën e lëkurës dhe fshehur shenjat e lodhjes.
Përmban acid hialuronik dhe vitaminë E me veti ushqyese dhe antioksiduese.
Ka një teksturë kremoze dhe të butë.
Pa vajra minerale.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe mërkur.

Përdorimi

Aplikohet në mollëza, ballë dhe
mjekër dhe më pas përhapet me furçën që përmban formulimi.

Përbërësit

Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Palmitate, Titanium Dioxide (Nano), Neopentyl Glycol Diheptanoate, Zinc Oxide, Polyethylene, Hydrogenated Sunflower Seed Oil, Methyl MethacrylateCrosspolymer, Polypropylene, Glyceryl Dibehenate, Ethylene Brassylate, Tribehenin, Alumina,Dimethicone, Glyceryl Behenate, Synthetic Fluorphlogopite, Tocopheryl Acetate, Lecithin,Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Citric Acid, CaprylylGlycol, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77492 (Iron Oxides), Ci 77491 (Iron Oxides), Ci 77499 (Iron Oxides)

Brand

Korff

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Cure Make Up Stick Foundation 07 – 07”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by