Korff Hydra Radiance Moisturizing Face Stick

0 Orders
#Korff 052
In stock
2,533L

Description

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të butë, veprim ushqyes dhe anti-rrudhë.
Kombinimi i acidit hialuronik me kompleksin Hydroplus ushqejnë lëkurën tuaj deri në shtresat më të thella të saj.
Prania e pluhurit të diamantit i jep shkëlqim lëkurës.
Me vetëm disa aplikime lëkura juaj është më uniforme, më e hidratuar, me më pak rrudha dhe me më shumë shkëlqim.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet me gishta deri në absorbim të plotë.

Përbërësit

Aqua (Water), Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Myristyl Lactate, C18-36 Acid Triglyceride, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Methicone, Synthetic Wax, Polyethylene, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, PEG-12 Dimethicone/PPG-20 Crosspolymer • Sodium Chloride • Polymethyl Methacrylate, Phenoxyethanol, Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane, Menthyl Lactate, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Sodium Hyaluronate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Tocopherol .

Brand

Korff

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Hydra Radiance Moisturizing Face Stick”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by