Korff Sun Secret After Sun Balm

0 Orders
#Korff 067
In stock
2,800L

Description

Përshkrimi

Formulim me një teskturë të lehtë, të freskët dhe lehtësisht të absorbueshme i rekomanduar si trajtim pas ekspozimit në diell, për trupin dhe fytyrën.
Kombinimi i kompleksit DNA-Safe me vajra vegjetale parandalon plakjen e lëkurës, ushqen lëkurën deri në shtresat më të thella dhe rigjeneron indet e dëmtuar.
Ruan ngjyrën e përftuar nga ekspozimi në diell për një kohë më të gjatë.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për mërkur, nikel, krom, kobalt dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në trup dhe fytyrë çdo
ditë.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Sucrose Polystearate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Oleyl Erucate, Olus (Vegetable) Oil, Bis, Stearyl Dimethicone, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Ceteareth, 25, Sodium Polyacrylate, Allantoin, Aloe barbadensis Leaf Juice, Pisum sativum (Pea) Extract, Phragmites kharka Extract, Poria cocos Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pentaerythrityl Tetra, di, t, Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tetrasodium EDTA, Butylene Glycol , Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance).

Brand

Korff

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Sun Secret After Sun Balm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by