Korff Sun Secret After Sun Lotion Moisturizing and Restoring

0 Orders
#Korff 069
In stock
2,160L

Description

Përshkrimi

Emulsion me një teksturë të lehtë, që absorbohet shpejt nga lëkura. I përshtatshëm për t’u përdorur si në fytyrë, ashtu dhe në trup.
Kominimi i kompleksit DNA-Safe me një kompleks me veti zbutëse dhe rigjeneruese bën që ky formulim:
-të parandalojë dukurinë e fotoplakjes;
-të ushqejë lëkurën;
-të rigjenerojë indet e dëmtuara nga rrezatimi diellor;
-të ruajë nxirjen;
-t’i rikthejë lëkurës shkëlqimin e humbur.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Pa derivate të grurit.
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
I testuar për nikel, kobalt, paladium, mërkur dhe krom.

Përdorimi

Aplikohet në të gjithë trupin dhe në fytyrë pas ekspozimit në diell.
Mund të riaplikohet nëse është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Tocopheryl Acetate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Phragmites kharka Extract, Poria cocos Extract , Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, Butylene Glycol , Triethanolamine, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance).

Brand

Korff

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Sun Secret After Sun Lotion Moisturizing and Restoring”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by