Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF15

0 Orders
#Korff 076
In stock
2,408L

Description

Përshkrimi

I përshtatshëm për çdo lloj lëkure, ky formulim ka për qëllim:
-të mbrojë lëkurën me ngjyrë të errët dhe mesatarisht të errët nga rrezatimi diellor;
-të parandalojë formimin e rrudhave;
-të kundërshtojë dukurinë e foto-plakjes;
-të hidratojë lëkurën.
Kjo arrihet në sajë të kombinimit të kompleksit DNS-Safe me faktorin mbrojtës ndaj diellit 15 dhe substancave me veti hidratuese.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para
ekspozimit në diell dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water), C12-15 Alkyl Benzoate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, 4-Methylbenzylidene Camphor, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid , VP/Eicosene Copolymer, Squalane,  Polymethyl Methacrylate, Polysilicone-15, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Polyester-7, Phenoxyethanol , Neopentyl Glycol Diheptanoate, Ceteareth-25, Ceteth-2, Decyl Oleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polysorbate 60, Tocopheryl Acetate, Cyclopentasiloxane, Pisum sativum (Pea) Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Dimethicone,  Sorbitan Isostearate , Lauryl Alcohol , Butylene Glycol , Glycerin, Myristyl Alcohol, Potassium Hydroxide, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, o-Cymen-5-ol, Tetrasodium EDTA, Triethanolamine, Parfum (Fragrance).

Brand

Korff

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF15”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by