Korff Sun Secret Super Bronzing Sun Cream Tan Enhancer

0 Orders
#Korff 080
In stock
2,912L

Description

Përshkrimi

Emulsion me një teksturë të lehtë, që nxit proçesin e nxirjes dhe bën që të zgjasë në kohë.
Përmban kompleksin Melanobronze, i cili stimulon melaninën duke përshpejtuar nxirjen e lëkurës.
Në vetëm pak ditë lëkura juaj merr ngjyrën e dëshiruar.
I përshtatshëm për persona, lëkura e të cilëve është mësuar me diellin dhe ka një nuancë mesatare në të errët.
Nuk përmban filtra fizikë ose kimikë.
Pa derivate të grurit.
I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe mërkur.

Përdorimi

Aplikohet si në fytyrë ashtu dhe në trup.

Përbërësit

Aqua (Water), Diethylhexyl Carbonate, Butylene Glycol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone , Vitex Agnus Castus Extract, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Alcohol, Acetyl Tyrosine, Pisum sativum (Pea) Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Sodium Citrate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Brand

Korff

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Sun Secret Super Bronzing Sun Cream Tan Enhancer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by