KOS FRUTASH BANANE 240 GR

0 Orders
#Plasmon 021
In stock
255L

Description

KOS FRUTASH BANANE 240 GR

Banana dhe Jogurt ka shijen e ëmbël të bananes në një kos me një qëndrueshmëri kremoze.

Eshtë një burim  kalciumi, me vitamina, pa ngjyrues dhe konservantë siç kërkohet me ligj.

 • Mirësi delikate.
  Kos me shije jo acid që përqafon frutat më të pjekura
  Ushqyes… sigurisht!
  Burimi i kalciumit dhe vitaminës C
  Snack i shijshëm i përshtatshëm për fëmijën tuaj
  Me fermente laktike të pasterizuara
  100% prodhuar në Itali

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by