KOS FRUTASH DARDHE 240 GR 6M+

0 Orders
#Plasmon 022
In stock
255L

Description

KOS FRUTASH DARDHE 240 GR 6M+

Kos Dardhe ka shijen e ëmbël të dardhes në një kos me një qëndrueshmëri kremoze.

Eshtë një burim i kalciumit, me vitamina, pa ngjyra dhe konservantë siç kërkohet me ligj.

Shije delikate.
Kos me shije jo acid që përqafon frutat më të pjekura
Ushqyes… sigurisht!
Burimi i kalciumit dhe vitaminës C
Snack i shijshëm i përshtatshëm për fëmijën tuaj
Me fermente laktike të pasterizuara
100% prodhuar në Itali

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by