KOS ME BISKOTE 6M+

0 Orders
#Plasmon 024
In stock
255L

Description

KOS ME BISKOTE 6M+

Kosi dhe biskota  për fëmijë kombinon të gjithë shijen e biskotës Plasmon me kosit

Snack i pasterizuar me fermente laktike të pasterizuara
100% prodhuar në Itali

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by