KREM KATER DRITHRAT 4M+

0 Orders
#Plasmon 026
In stock
375L

Description

KREM KATER DRITHRAT 4M+

Krem Plasmon 4 Drithëra është i përshtatshëm për të ndryshuar shijen e ushqimit të foshnjës tuaj falë përzierjes së grurit, orizit, elbit dhe tërshërës. Ka një strukturë kremoze dhe është pa gunga.

Burimi i fibrave
Me Kalcium dhe Vitamina B.
Pure dhe pa kokrriza – për një qull të butë

Shije delikate dhe e lehtë – e përsosur me aromat e tjera të ushqimit për fëmijë
Gati në çast

Brand

Plasmon®

Që nga viti 1902, pasioni ynë na shtyn të jemi gjithmonë pranë jush, për t'ju garantuar cilësinë dhe sigurinë më të lartë që kërkoni në produktet. Falë përvojës në të ushqyerit dhe angazhimit tonë kërkimor për më shumë se 100 vjet, ne kujdesemi për ju dhe më të vegjlit tuaj, për t'ju ndihmuar më së miri në të gjitha fazat e ndryshme të jetës.

Additional information

I përshtatshëm për

, ,

Kategoria

Ushqime

Open chat
Powered by