Hand Cream Concentrated Unscented

0 Orders
#Neutrogena 003
In stock
490L

Description

Neutrogena Hand Cream Concentrated Unscented

Krem për duart i koncentuar pa aromë

50 ml

Trajtojini lëkurën tuaja me kremin e duarve të përqendruar dhe pa aromë të Neutrogena Norwegian Formula, një formulë e vlerësuar me çmime që rehaton menjëherë, hidraton dhe mbron lëkurën edhe në kushtet më të vështira.

E pasuruar me 40% glicerinë, kremi i përqendruar i duarve lehtëson në mënyrë efektive tharjen e lëkurës për t’i lënë duart të ndjehen të buta dhe të buta. Karakteristikat e tij riparuese mbrojnë dhe rivendosin barrierën e lëkurës për të siguruar që lëkura është e ushqyer, e hidratuar dhe e shëndetshme.

Pa aromë.Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi:

Mund ta përdorni sa herë që e shikoni të nevojshme për të hidratuar duart tuaja. Aplikojeni pasi të keni larë duart dhe përhapeni duke e masazhuar butësisht.

Ingedientët:

Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, Dilauryl Thiodipropionate, Sodium Sulfate, Methylparaben, Propylparaben.

Brand

Neutrogena

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

,

Tipi i lëkurës

Lëkurë e thatë

Paketimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hand Cream Concentrated Unscented”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by