Psoren Crema

0 Orders
#Pharmalife 001
In stock
1,560L

Description

Psoren Crema Tubo

100 ml

Krem per lekure te thate dhe te dehidratuar

Krem phytocosmetic me baze ekstrakte bimore dhe vajra esenciale.

Ul ndjeshem irritimin dhe vrazhdesine e lekures dhe permireson elasticitetin e saj.

Aplikoni dy here ne dite ose sipas nevojes se lekures ne zonat e trupit te cilat jane te thara dhe kane nevoje.

Perhapet dhe perthithet lehtesisht duke masazhuar zonen qe lyeni.

 

Brand

Psoren

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Psoren Crema”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by